Öğrenci & Veli Görüşleri

Görüş Bildir
Galeri

Dershaneniz çok temiz çok iyi eğitim veren bir dersane ailecek çok seviyoruz ...

Meral ALTIN

 Veli
Galeri

Ben 3.Sınıf Öğrenciniz Yiğit'in annesi İpek. Oğlumu Etüt'e gönderme aşamasında çok araştırma yaptık,en sonunda Etkin Etüt'ün herşeyiyle oğluma daha yararlı olacağına kara verdik.5 aydır beraberiz,derslerimizin başarısı oldukça iyileşti.

İpek Yiğit

VELİ
Galeri

Ben 3.Sınıf öğrencilerinizden Emir Yılmaz'ın annesiyim.Emir 2 yıldır Etkin'de ve bu yıl özelllikle aldığımız ilgiden alakadan ve Eğitimden çok memnunuz.Emir'in akademik başarısına katkının yanı sıra davranış ve düşüncelerini olumlu yönde değişti.

Ayşe Yılmaz

VELİ
Galeri

Ben 3.Sınıf öğrencilerinizden Naz'ın annesiyim.Bu eğitim yılı başlangıcında Etkin Etüt kızım için aldığım en doğru karardı.Bence sosyal,kültürel,ahlaki ve akademik alanda beklentimizinde üzerinde bir başarı sağladık.Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Aylin Yılmaz

VELİ
Galeri

Ben 1.Sınıf öğrenciniz Ömer Yiğit'in annesiyim.Oğlumu etüte çok güvenerek teslim ediyorum ve beni hiç yanıltmadılar.Kurum içinde de dışında da ilgi alakanızı çoğu zmaan hissetttik ve ailemizin bir parçası oldunuz.Oğlumun ilk temel taşlarını orda atıldı.

Ayşe Esen

VELİ
Galeri

Ben 2.Sınıf Kutsal'ın annesiyim...Ne kadar teşekkür etsem azdır..Ailemizin üyeleri oldunuz.Oğlumu güvenerek emanet ettiğim ve başaırılı birey olması için bizi destekleyen danışmanımız Duygu hanıma,öğretmenimiz Ayşe hanıma çok teşekkür ediyorum.

Ebru Yiğit

VELİ
Galeri

Ben 2.Sınıflardan Kayra'nın annesiyim. Çok başarılı,bir ilköğretim Etüt Merkezi.Öğretmenimiz,Danışmanımız son derece kaliteli,ilgili,donanımlı.Oğlumda çok güzel olumlu davranışları değişti.Özgüvenini doğru kullanmayı öğrendi.

Ezgi Cent

VELİ
Galeri

Ben 2.Sınıf Velilerinden Atakan'ın annesiyim. Benim Oplum ne kadar değişti desem azdır...O artık özgüveni yerinde bir çocuk.Ona yol gösteren,okulu sevdiren,özgüveni yerinde olarak hayatına devam etmesini sağladınız.

Melek Özil

VELİ
Galeri

Ben 1.Sınıf Emre'nin annesiyim. Oğlumun Etüt'e ilk geldiği zamanla,şu zaman arasında dağlar kadar fark var.Kimseyle göz teması bile kurmayan oğlum,danışmanımız Duygu hanımla beraber;herkese cevap verebilen özgüven sahibi çocuğum oldu.

Necmiye Ekiciler

VELİ
Galeri

Sevgili Etkin Kurumu Ailesi ; Ben Kurumunuzun öğrencisiyim.Kurumunuz temiz.Yani tuvaletler,sınıf,kurum içi 7/24 temizleniyor.Öğretmenler öğretmen değil adeta profesör.Gerçek anlamda Danışman öğretmenlerimiz bir melek.

Elif Alegöz

11SAY ÖĞRENCİ
Galeri

Bilecik'te okuduğum halde burayı tercih ettiğim için çok muyluyum.Gerek yer açısından gerek öğretmenler açısından ve tabiiki danışmanlığı unutmamamız gerekir çok iyi bir yer.Buraya başladığımdan beri geçen yıllara göre ders çalışmam arttı .

Gamze Baytekin

11SAY ÖĞRENCİ
Galeri

Etkin'de okumak ayrıcalıktır.Çünkü Etkin'in eğitim düzeni olsun öğretmenleri olsun gerçekten çok güzel. Etkin'i diğer dershanelerden ayıran birçok özellik var.Mesala " danışmanlık".

Selda Afacan

11SAY ÖĞRENCİ
Galeri

Etkin'de ders görmenin meyvelerini toplamaya başladım.Hocalarımız olsun danışman hocamız(Forever Buket Teacher)olsun hepsinden çok memnunum.Onlar benim için adeta bir abla gibi.Şimdilik hiçbir ilgisizlik ve kötü olaylar görmedim.Saygılarımı arz ederim.

Şuheda Akbaş

11SAY ÖĞRENCİ
Galeri

Etkin Eğitim Kurumları; Dersleri,hocaları seviyorum.Hocalar ilgi gösteriyor.Danışman hocamız Buket Hoca'da bizimle ilgileniyor.Çok memnunum,kampüslü olmak ayrıcalıktır.Sevgiler...

Merve Nur Yıldırım

11SAY ÖĞRENCİ
Galeri

Değerli Kampüs Etüt Merkezi; Eğitiminiz harika,disiplin konusu çok iyi,öğretmenleriniz çok iyi,kampüslü olmak çok ayrı bir olay. Öğretmenlerimiz bizlere değer veriyorlar,Danışman Hocalarımız çok iyiler. Sevgiler,Saygılar İSA-POLAT

İSA-POLAT

Veli
Galeri

Kurumumuzdan ne kadar memnun oldugumu anlatmaya kelimelerim yetmez. Hocalarimizin anne baba sefkati mi desem cok yardimsever kisiliklerini mi belirtsem bilemedim. Bu sene bu kuruma gelmis olmasaydim duzenli ders calisamaz gelecege 3-0 galip baslayamazdim.

furkan gungor

Teog Öğrenci
Galeri

Bir etüt merkezi arayışı içindeyken,Etkin Egitim kurumu ile tanıştık.benim kızım teog sınavına katılacak iken danismani ona çok güzel rehber oldu ,nasıl çalışması gerektiğini, sorumluluğu ve kendi kişiliğini kazandırmasi bizi mutlu etti.

Nazife Başkaya

Teog Veli
Galeri

Gelisim olarak cok büyük bir değisiklik oldu bunda melisa hocamızın cok büyük katkilari var dershane hocalarimizinda aynı şekilde verdiğiniz emekten dolayı teşekkür ederiz

Hanife/Metin Tunç

Teog Veli
Galeri

Aldığım eğitimden çok memnunum özellikle teog günü hocalarımız ve danışmanlarımızın okullarımızı gezip bize destek olmaları bu hiçbir kurumda yapılmıyor,öğretmenlerimiz çok samimi güler yüzlü herşeyimizi paylaşabiliyoruz.etüt çok güzel.

hilal erkurt

Teog Öğrenci
Galeri

Ben buraya geleli baya uzun zaman oldu buraya gelmeden önce hiç düzenli ders çalışmadım.buraya gelince derslerim düzeldi ve çalışmaya başladım.hikmet hoca gibi bir danışmana rastladım gerçekten dünyada az bulunan kişiler.

mustafa başar sezdi

12.sınıf Öğrenci
Galeri

Etkin Eğitim Kurumlarından çok memnunum.Burda bol bol dikkat çalışmaları yapıyoruz ve gerçekten faydası oluyor.İnkilabı sevmesemde yapamasamda buradaki hocalarımız ve ek dersler sayesinde inkilabım iyileşiyor,iyileşti,Yani gayet memnunum.

Zehra Nil Çiftçi

Teog Öğrenci
Galeri

Etkin Eğitim Kurumlarına geldiğimden beri daha çok ders çalışmaya başladım.Dikkat uygulamaları sayesinde küçük hataları artık sorularda görebiliyorum.Hocalarda başarımda çok fazla etkili.Herkes ayrı ayrı ilgileniyor ve derseleri anlatım biçimleri eğlenceli teşekkürler.

Seray Günay

Teog Öğrenci
Galeri

Benim kızım, Etkin Etüt Merkezi 6. sınıf öğrencilerinden. Bu kuruma kızımı verme nedenim, kızımın TEOG sınav temposuna girmeden, programlı çalışma alışkanlığını kazanması ve ders desteği alması olmuştur.

Deniz Gönültaş

Ortaokul Veli
Galeri

( ETKİN ) HARİKA ADI ÜZERİNDE ÇOCUKLARIMIZIN UZERİNDE O KADAR ETKİLEYİCİ ÖZELLİĞE SAHİP Kİ ÖĞRETMENLERİMİZİN DERS SUNUMU İLGİSİ ALAKASI ÖGRENCİLERİMİZDEN HARİÇ BİZ VELİLER OLARAKTAN BİZLERE DE SON DERECE KURALLI MÜKEMMEL ALAKALI OLAN ÇALIŞMA SİSTEMİ.

Naime Kavakpınar

Teog Veli
Galeri

Hayatıma yön verirken uzman kadrolardan bilgi almam benim için çok önemli. İyi ki varsınız.

BÜŞRA SOLMAZ

Teog