Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Etkin Eğitim Kurumları

HABERLER

Onlar Artık Üniversiteli

Bir yıllık yorucu maraton sonunda hedefine ulaşan öğrencilerimizi tebrik eder bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz. Etkin bir hayat temennisiyle.

 

SIRA ADI-SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 KÜBRA NUR YALÇIN ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP
2 EZGİ AKÇA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP
3 RABİA ÇELİK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ TIP
4 ZEYNEP ASUDE BALLI FIRAT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
5 İREM NUR ERKART GAZİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON
6 MELİKE ZENGİN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON
7 ECE ALTIPARMAK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
8 ÖMER FATİH ZÜNBÜL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
9 HARUN KUTLUAY DİNÇ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
10 FATİH KÜÇÜK DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
11 MERT BÜYÜKAKSOY BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
12 MUSAHAN SEYHAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
13 MEHMET EMİR KELEŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
14 EDA KIVRAK ESKİİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME BİLİMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
15 BÜŞRA KAVAK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ZOOTEKNİ
16 MELİSA ÖZDOĞANLI İZMİR YAŞAR ÜNİVERSİTESİ HUKUK
17 TUTKU ALİME BÜKÜLMEZBAŞ BARTIN ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
18 MİNE BAYRAKTAR UŞAK ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
19 FURKAN YURTYAPAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
20 BİLAL BARIŞ YARGIÇ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
21 SAMED FENT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
22 SERAP İLERİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
23 ARİFE ER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ
24 CEM ŞAHİN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
25 ALPER ÇEVİKKALENDER TOBB ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
26 MERT AFACAN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
27 TUĞÇE DEMİRÖZ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ MALİYE
28 HAKTAN ARMAĞAN YILMAZ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
29 RAMAZAN BAYDUR NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
30 HİLAL IŞIK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MALİYE
31 EDA ŞEN CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ VE FİNANS
32 ZEYNEP KARAGÜVEN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
33 ÜMMÜHAN ÇALI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
34 BETÜL KAPLANER ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
35 SENA DOĞAN TOROS ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
36 TUĞÇE ŞERMET MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
37 SERAP ARPACI KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
38 SERAP ERTUFAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
39 ONUR SELÇUK AKPINAR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TARİH
40 ELİF İSMİHAN KAYA ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
41 MUSTAFA COŞ ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ RADYO TV SİNEMA
42 AYÇA ATEŞ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM
43 HÜSEYİN SEZER BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ KİMYA
44 ESRANUR ÇİFTÇİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ DİYALİZ
45 EYLÜL AYDINGÖR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
46 İREM ÇOBAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ACİL VE AFET YARDIM
47 YUNUS ÇELİKER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE
48 SAMET AKYOL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE
49 MUSTAFA GENCEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE
50 MERTCAN TARLAK EGE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ
51 BİLAL AKÇADAĞ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ HARİTA KADASTRO
52 MELİHANUR ÇAMLICA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
53 BERK KASABALI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ
54 ERCAN KIŞLA ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK
55 HİKMET ANIL DURUK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
56 DENİZ MUHARREM APAYDIN TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
57 FADİME ERCAN ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
58 ÖMEHMET BAŞARAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ
59 ELİF GÖĞÇE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AŞÇILIK
60 RABİA ARTAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNOLOJİSİ
61 SEDA ARSLAN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNOLOJİSİ
62 HASAN HÜSEYİN ULUTÜRK ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ LABORATUVAR TEKNOLOJİSİ
63 SÜLEYMAN AKAR NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ RADYO TERAPİ
64 AYŞE KARAKOYUN ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ
65 ALİ ÖZÇELEBİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ DİŞ PROTEZ
66 FURKAN ETİ DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
67 İLKAY TOPALLAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
68 MUSTAFA DANDAL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YAŞLI BAKIMI
69 BEYZANUR ŞENSOY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT