''Başarıya Ulaşmada En Kestirme Yol''

ETKİN EĞİTİM'E HOŞGELDİNİZ

Etkin Eğitim Kurumları 2009 Yılında Etkin Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak Eskişehirlilere hizmet vermeye başlamıştır.

Zeka ve hafıza teknikleri, dikkat dağınıklığı merkezli olarak faaliyetlerine başlayan kurumumuz, dikkat dağınıklığı çalışmaları üzerinde yoğunlaşmış ve buna paralel eğitim çalışmalarını da başlatmış üç kişilik grup çalışmalarıyla dikkat uygulamalarını harmanlayarak eğitim alanında farklı bir bakış açısıyla uygulamalarının tohumunu atmıştır.

Bu çalışmaların meyvesi olarak ; öğrencinin akademik başarısına zemin hazırlayan altyapısının hazır hale getirilmesi, eğitim aşamasında problem oluşturabilecek her türlü etkenin azaltılması veya ortadan kaldırılması olarak başlayan uygulamalar ETKİN EĞİTİM MODELİ adında bir eğitim modelini meydana getirmiştir. Bu model kurum içerisinde bulunan ETKİN AKADEMİ ekibinin çalışmalarıyla her geçen gün daha etkili ve verimli çalışmalarla desteklenerek güçlenmiş ve güncellenmektedir. Her kurumumuzda uygulanan modelimiz kurumlarımızın ana dinamiği ve modern yapımızın ana projesidir

2014 yılında Etkin Çocuk Anaokulumuz,2015 yılında Kampüs Etüt Eğitim Merkezimiz, Etkin Etüt Eğitim Merkezimiz ve 2016 yılında Kampüsgrup Özel Öğretim Kurs Merkezimiz açılmıştır.

Etkin Eğitim Kurumları olarak bizden teveccühlerini esirgemeyen tüm Eskişehirlilerin sevgi ve destekleriyle gerek yeni kurumlarımızla gerek yeniliklerimizle eğitim faaliyetlerimiz ve çalışmalarımız devam edecektir.

EĞİTİM PROGRAMLARI

İlkokul

İlkokul çalışmalarımız gerek 1 ve 3 kişilik sınıflarda özel çalışma şeklinde gerekse 16 kişilik sınıflarda ödev yaptırma, ders takviye, etüt, sosyal aktivite şeklinde uygulanmaktadır. İlkokullarda tüm öğrencilerimiz Etkin Eğitim Modeli ile eğitimlerini almaktadırlar.

Ortaokul

Ortaokul çalışmalarımız ilkokul çalışmalarımız gibi 1,3 kişilik sınıflarda özel çalışma şeklinde veya 16 kişilik sınıflarda grup eğitimi olarak gerek ders takviye, ödev yaptırma, etüt, sosyal aktivite şeklinde gerekse sadece ders,etüt ve sosyal aktivite şeklinde devam etmektedir.

Lise ve Mezun

Lise çalışmalarımız özel sınıflarda (1 – 3 kişilik) veya 12 kişilik – 16 kişilik sınıflarda ders ve etüt çalışmaları şeklinde devam etmektedir.

Gurur Tablomuz

Etkin Eğitimde Başarılarımızla Eğitime Devam Ediyoruz

Başarılarımız

Öğrenci & Veli Görüşleri

Bizi tercih eden öğrenci ve velilerimizin düşünceleri

Tüm kurumlarımız "Etkin Eğitim Modeli" ile dizayn edilmiştir.

Ana Okulundan, 12. Sınıfa Kadar...

Detay Bilgi