Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Etkin Eğitim Kurumları

HABERLER

LGS’de ETKİN FARKI | Blog | Etkin Eğitim Kurumları

LGS’de ETKİN FARKI

Eskişehir’in prestijli eğitim kurumlarından Etkin Eğitim Kurumları bu yıl da başarılarıyla farkını bir kez daha ortaya koydu.

2019 LGS’de 500 tam puanla Türkiye 1.sinin de aralarında bulunduğu 146 öğrencisinin ilk % 15’lik dilimde yer almasını sağladı.

Galatasaray Lisesine 1, Fen Lisesine 21, Anadolu Lisesine 90, meslek liselerinin sınavla alan bölümlerine de 17 öğrencisini yerleştirme başarısını gösterdi.

Konuyla ilgili olarak, Etkin Eğitim Kurumları Kurucusu Naci Karakuyu: “Etkin Eğitim Modeli’yle Eşkişehir’in eğitim hayatında izler bırakıyoruz. Kurumlarımız 2019-2020 eğitim-öğretim yılında da başarılı; bilimselliği özümsemiş; evrensel, milli, insani, ahlaki değerleri benimsemiş; araştırıcı, sorgulayıcı, ufku açık bireyler yetiştirerek kalıcı olmaya ve öğrencilerin hayatlarında izler bırakmaya devam edecektir.

Velilerimize, bizlere güvenip çocuklarını emanet ettikleri için; öğrencilerimize emeklerimizi ve onlara olan güvenimizi boşa çıkarmadıkları için; öğretmenlerimize de fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz…” dedi.

  • İNSAN KAYNAKLARI

    Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

  • EKİBİMİZE KATILIN