Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

ANAOKULU

Etkin Eğitim Kurumları

KURUMLARIMIZ / ANAOKULU

“YAŞAM BENİM OYUNUM”

Eğitim hayatının temel basamağı olan oku öncesi eğitim, çocuklarımızın emin adımlarla yol almasına destek olur. 4-6 yaş öğrencilerinin, oyunlar yoluyla hayatı tanımaları ve eğlenerek öğrenmeleri sağlanır. Öğrencelerimiz, öğrenme süreçlerine aktif olarak katılımlarını destekler. Her çocuğun bireysel farklılıkları olduğunun bilincinde hareket eder ve daima cesaretlendirilir. Böylece, öğrenmeye açık, kendini ve insanları seven, kendini doğru bir şekilde ifade eden donanımlı bireyler olarak yaşama hazırlanırlar.

ANAOKULU EĞİTİM SİSTEMİMİZ

ANAOKULU EĞİTİM SİSTEMİMİZ

Çağdaş ve modern eğitim imkânlarının sağlandığı bir kurum hedefiyle çıktığımız bu yolda öğrencilerimizi etkin öğrenme metodları ile geleceğe hazırlıyoruz.

Etkin kolej ana okulunda sürdürülmekte olan okul öncesi eğitim de kaliteli eğitim ilkeleri çerçevesinde yapılandırılmaktadır. Etkin çocuklar planlanmış, sistematik, çocuk merkezli eğitim programları, zengin uyaranların olduğu eğitim ortamları ve bütün bunları sağlayacak uygun eğitim materyalleri sayesinde zengin bir öğrenme deneyimi elde ederler.

Bilişsel, motor, sosyal – duygusal ve dil gelişimlerini tamamlayan ve kendilerine bakma becerileri kazanan çocuklar, sağlıklı evrensel değerlerle ilkokula hazır hale gelirler.

Etkin kolej anaokullarında okul öncesi düzeyi yabancı dil eğitimi ise çocukların yaparak, yaşayarak öğrenmelerini sağlar ve uygulanan diğer programların kazanımlarına göre sarmal ve bütünleştirilmiş şekilde uygulanır.

“HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR”
DÜŞÜNCESİ MERKEZE ALINARAK ŞEKİLLENEN

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Eğitim anlayışımız “her öğrenci özeldir” düşüncesi merkeze alınarak şekillenmiştir. Bu düşünce çerçevesinde her öğrenciye yaklaşım tarzımız, yapılan analizler ve değerlendirmeler neticesinde ortaya çıkmakta ve etkin eğitim modelinin uygun gördüğü uygulama kişiye özel olarak sürdürülmesi, özet olarak eğitim, öğretim ve danışmanlık faaliyetlerinin birlikte yürütülmesi çalışmalarıdır.

UYGULAMALARIMIZ

UYGULAMALARIMIZ

 • TECRÜBELİ UZMAN EĞİTİM KADROSU

 • 4 YAŞINDAN İTİBAREN İNGİLİZCE EĞİTİMİ

 • İLKÖĞRETİME ADAPTASYON ÇALIŞMALARI

 • YAPARAK VE YAŞAYARAK ÖĞRENME

 • EĞLENCELİ VE ÖĞRETİCİ GEZİLER

 • SAĞLIKLI BESLENME ETKİNLİKLERİ

 • BİLGİSAYAR DESTEKLİ DERS VE AKTİVİTELER

 • RESİM, SERAMİK, BECERİ ATÖLYESİ

 • SPOR AKTİVİTELERİ

 • İNSAN KAYNAKLARI

  Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

 • EKİBİMİZE KATILIN