Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

DANIŞMANLIK

Etkin Eğitim Kurumları

KURUMLARIMIZ / DANIŞMANLIK / HAKKIMIZDA

“HER ÖĞRENCİ İÇİN ÖZEL STRATEJİ”

2009 yılı itibariyle Hızlı okuma vehafıza teknikleri , dikkat dağınıklığı faaliyetleriyle hizmet vermeye başlayan kurumumuz dikkat dağınıklığı çalışmaları üzerinde yoğunlaşmış ve buna paralel eğitim çalışmalarını da başlatmış üç kişilik grup çalışmalarıyla dikkat uygulamalarını harmanlayarak eğitim alanında farklı bir bakış açısıyla uygulamalarının tohumunu atmıştır.

Kurumumuz ergen, yetişkin ve ailelere etik ilkelere bağlı kalarak koçluk ve eğitim hizmetleri vermeyi hedeflemektedir. Eğitim ve danışmanlık Merkezimiz aynı zamanda Eskişehirde GETAP® Gelişim ve Takip Programını kullanarak Dikkat, Konsantrasyon, Hafıza, Mantık-Muhakeme ve İşlem Hızını geliştirme, güçlendirme ve koruma çalışmaları yaparken ,öğrenciyi bireysel koçlukla da destekleyerek analiz edilmiş sorunları en aza indirmeyi başarmaktadır.

Bu çalışmaların meyvesi olarak; öğrencinin akademik başarısına zemin hazırlayan altyapısının hazır hale getirilmesi, eğitim aşamasında problem oluşturabilecek her türlü etkenin azaltılması veya ortadan kaldırılması olarak başlayan uygulamalar etkin eğitim modeli adında bir eğitim modelini meydana getirmiştir. Bu model kurum içerisinde bulunan etkin akademi ekibinin çalışmalarıyla her geçen gün daha etkili ve verimli çalışmalarla desteklenerek güçlenmiş ve güncellenmektedir. Her kurumumuzda uygulanan modelimiz kurumlarımızın ana dinamiği ve modern yapımızın ana projesidir.
Etkin Eğitim ve Danışmanlık olarak öğrencilerimiz profesyonel koçlar tarafından analiz edilir. Yetenekleri, ilgi alanları ve geliştirmeye açık yönleri belirlenir. Böylece her öğrenci için özel strateji çalışmaları uygulanır.

“HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR”
DÜŞÜNCESİ MERKEZE ALINARAK ŞEKİLLENEN

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Eğitim anlayışımız “her öğrenci özeldir” düşüncesi merkeze alınarak şekillenmiştir. Bu düşünce çerçevesinde her öğrenciye yaklaşım tarzımız, yapılan analizler ve değerlendirmeler neticesinde ortaya çıkmakta ve etkin eğitim modelinin uygun gördüğü uygulama kişiye özel olarak sürdürülmesi, özet olarak eğitim, öğretim ve danışmanlık faaliyetlerinin birlikte yürütülmesi çalışmalarıdır.

  • İNSAN KAYNAKLARI

    Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

  • EKİBİMİZE KATILIN