Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

Etkin Eğitim Kurumları

KURUMLARIMIZ / ÖZEL ÖĞRETİM KURSU / TEK DERS SİSTEMİ

Etkin Eğitim Kurumlarından Bir İlk Daha Etkin Tek Ders Sistemi

Lise sınavlarına hazırlanma sürecini oldukça yoğun bir tempoda geçiren 8. sınıf öğrencileri süreci yorgun bir şekilde atlattılar. Kimi öğrencilerin bu uzun ve yorucu süreçten etkilenerek motivasyonları azaldı. Bu süreci doğru değerlendirmek öğrencilerin hem derslerinde başarılı olmalarını hem de üstlerindeki psikolojik yorgunluğu atmalarına fayda sağlamaktadır.

Lise dönemi üniversiteye geçiş sürecinde oldukça önemlidir. Öğrencilerin iyi bir üniversiteye ve istedikleri bölüme yerleşmeleri için 9. sınıftan itibaren çalışmalara başlamalıdır. Ayrıca 12. sınıfa kadar konu eksikliklerini tamamlamalıdır. Özellikle 9. ve 10. sınıfta görülen konuların çok iyi öğrenilmesi gerekmektedir. Çünkü bu konular YKS’nin ilk basamağı olan TYT konularıdır. Tüm müfredatın temelini 9. ve 10. sınıftaki konular oluşturmaktadır.

Bu süreçte çoğu zaman zorlanılan Matematik, Fizik, Kimya gibi dersler için sağlam bir altyapı oluşturmak gerekir. Bu dersleri öğrencileri fazla zorlayarak motivasyonlarını düşürmeden çalışmaların sağlamak çok önemlidir.

Etkin Eğitim Kurumları olarak öğrencilerin ilgi ve eksik gördükleri derse göre haftada 4 ders saati olmak üzere toplam 150 saatlik, Matematik, Fizik, Kimya tek ders kursu açıyor ve öğrencilerin daha başarılı olmalarını amaçlıyoruz.

ÖN KAYIT BAŞVURU FORMU

ÖN KAYIT BAŞVURU FORMU

VELİ BİLGİLERİ

ÖĞRENCİ BİLGİLERİ

“HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR”
DÜŞÜNCESİ MERKEZE ALINARAK ŞEKİLLENEN

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Eğitim anlayışımız “her öğrenci özeldir” düşüncesi merkeze alınarak şekillenmiştir. Bu düşünce çerçevesinde her öğrenciye yaklaşım tarzımız, yapılan analizler ve değerlendirmeler neticesinde ortaya çıkmakta ve etkin eğitim modelinin uygun gördüğü uygulama kişiye özel olarak sürdürülmesi, özet olarak eğitim, öğretim ve danışmanlık faaliyetlerinin birlikte yürütülmesi çalışmalarıdır.

  • İNSAN KAYNAKLARI

    Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

  • EKİBİMİZE KATILIN