Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

KURUMLARIMIZ

Etkin Eğitim Kurumları

ETKİNDE EĞİTİM PROGRAMLARI / ETKİN AKŞAM ETÜTÜ

Etkin Eğitim Kurumlarında akşam okulu, çalışmalarıyla belirli bir seviye katetmiş fakat evde çalışma ortamından sıkılmış veya bunalmış öğrencinin LGS çalışma serüvenine yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan bir eğitim sistemidir.

 

Bu program öğrencinin hafta içi 4 gün, branş öğretmeni veya mentor öğretmen eşliğinde kurum kütüphanesinde ders çalışması, soru çözmesi ve yapamadığı soruları öğretmenine sorabilmesidir.

 

Akşam etütünde ayda bir yapılan karaoke yarışması, film gecesi, dondurma şenliği gibi etkinliklerle amaçlanan öğrencimizin sosyalleşebilmesidir.

“HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR”
DÜŞÜNCESİ MERKEZE ALINARAK ŞEKİLLENEN

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Eğitim anlayışımız “her öğrenci özeldir” düşüncesi merkeze alınarak şekillenmiştir. Bu düşünce çerçevesinde her öğrenciye yaklaşım tarzımız, yapılan analizler ve değerlendirmeler neticesinde ortaya çıkmakta ve etkin eğitim modelinin uygun gördüğü uygulama kişiye özel olarak sürdürülmesi, özet olarak eğitim, öğretim ve danışmanlık faaliyetlerinin birlikte yürütülmesi çalışmalarıdır.

  • İNSAN KAYNAKLARI

    Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

  • EKİBİMİZE KATILIN