Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

KURUMLARIMIZ

Etkin Eğitim Kurumları

ETKİNDE EĞİTİM PROGRAMLARI / ETKİN KUR SİSTEMİ

Öğrenciler ilk dönem girdikleri deneme sınavı sonuçlarının ortalamalarına göre kur sınıfları oluşturulur.Ek dersleri bu kur sonuçlarına göre belirlenir. Yapılan diğer deneme sonuçlarına göre kur sınıfı içeresindeki öğrenciler kendi aralarında sıralamaya göre yer değiştirebilir. Kur sınıflarındaki öğrencilere branş denemeleri ile soru tarzlarının nasıl çözüleceği hakkında bilgi verilir.

 

İkinci dönemde ise bu gruplardaki öğrenciler deneme sınavlarına göre ve bu yoğun tempoyu kaldırabilme potansiyellerine göre sınıfları tekrar şekillendirilir. Bu dönemde bu grupların ders sayıları arttırılıp diğer guruplardan daha önce konular bitirilir. Belirlenen sürede konuları bitirilen öğrencilere Türkiye geneli deneme çözümleri başlanır.

 

Bütün öğrencilerimizin kademeli olarak düzeyleri yükseltilmeye hedef odaklı olarak kapasitelerinin üzerine çıkarılmaya çalışılır.

“HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR”
DÜŞÜNCESİ MERKEZE ALINARAK ŞEKİLLENEN

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Eğitim anlayışımız “her öğrenci özeldir” düşüncesi merkeze alınarak şekillenmiştir. Bu düşünce çerçevesinde her öğrenciye yaklaşım tarzımız, yapılan analizler ve değerlendirmeler neticesinde ortaya çıkmakta ve etkin eğitim modelinin uygun gördüğü uygulama kişiye özel olarak sürdürülmesi, özet olarak eğitim, öğretim ve danışmanlık faaliyetlerinin birlikte yürütülmesi çalışmalarıdır.

  • İNSAN KAYNAKLARI

    Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

  • EKİBİMİZE KATILIN