Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

KURUMLARIMIZ

Etkin Eğitim Kurumları

ETKİNDE EĞİTİM PROGRAMLARI / ETKİNDE MAYIS HIZLANDIRMA PROGRAMI

1 gün deneme 1 gün ders şeklinde yapılarak öğrencilerin denemelerde yanlış yaptıkları sorular derslerde çözülmesi ve eksikliklerinin giderilmesi hedeflenmektedir.

 

Öğrencilerin konu eksiklikleri, çizgi altı çalışmalar ve denemede sonucu soru analizleri ile tespit edilerek zamanla bu eksikliklerin kapatılması hedeflenmektedir.

 

Ayrıca bu dönem yazılı çalışmalarına devam edilerek öğrencilerimizin okul başarılarına da destek olmak hedeflenmektedir.

 

LGS grubu öğrencilerimize son 15 gün sınav kaygısı ve stres yönetimi adı altında kurum psikoloğumuz tarafından seminerler yapılmaktadır.

“HER ÖĞRENCİ ÖZELDİR”
DÜŞÜNCESİ MERKEZE ALINARAK ŞEKİLLENEN

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Eğitim anlayışımız “her öğrenci özeldir” düşüncesi merkeze alınarak şekillenmiştir. Bu düşünce çerçevesinde her öğrenciye yaklaşım tarzımız, yapılan analizler ve değerlendirmeler neticesinde ortaya çıkmakta ve etkin eğitim modelinin uygun gördüğü uygulama kişiye özel olarak sürdürülmesi, özet olarak eğitim, öğretim ve danışmanlık faaliyetlerinin birlikte yürütülmesi çalışmalarıdır.

  • İNSAN KAYNAKLARI

    Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

  • EKİBİMİZE KATILIN