Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Etkin Eğitim Kurumları

BLOG

Eskişehir Bursluluk Sınavı | Blog | Etkin Eğitim Kurumları

Eskişehir Bursluluk Sınavı

Eskişehir bursluluk sınavı, kurumların öğrenci alımında eğitim bursu vermek amacıyla yaptıkları sınavlardır. Bursluluk sınavı ile kazanılan başarı, öğrencinin  gelecekteki yaşamına yön vermesine imkan sağlamaktadır. Etkin Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin başarılarını ödüllendirmek amacıyla bursluluk sınavları düzenleyip, aynı zamanda bursluluk sınavlarına hazırlık kurslarımız ile öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu eğitim ile destek olmaktayız. Alanında uzman eğitim kadromuz ile yeni nesil soru tarzlarına yönelik çalışmalar ile konular pekiştirilerek öğrencilerimizin bilgi, yorum ve okuyup anlama hızının artmasına yardımcı olmaktayız. İyi eğitim almış öğrenciler kalıcı öğrenme ve zamanı iyi yönetme becerisine sahip olurlar. Bu sayede bursluluk sınavlarında istedikleri dereceyi alabilme imkanları artar.  Yapılan bursluluk sınavlarında iyi derece alan öğrenciler, başarılarının ödüllendirilmesi amacımayla eğitim bursu alırlar. 

Eskişehir bursluluk sınavı, eğitim kurumlarında farklı tarihlerde gerçekleştirilmektedir. Öğrencilerin tercih ettikleri eğitim kurumlarının bursluluk sınav tarihlerini takip etmeleri, sınav başvurularını zamanında ve eksiksiz tamamlamaları gerekmektedir. Kurumumuzda yapılan bursluluk sınavları temel eğitimi ölçmek amacıyla yeni dönem soru tarzlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Yapılan bursluluk sınavlarının sonucuna göre öğrencilerin seviyesi ve eksikleri tespit edilerek bu eksiklikleri en kısa sürede tamamlayan verimli çalışma programları hazırlanır. Öğrencilerin eksiklikleri haftalık takiplerle doğru analiz edilerek, ihtiyaca yönelik çalışmalar hazırlanır. 

Bursluluk sınavına hazırlanan öğrenciler, eğitim alacağı kurumun kalitesini, programın işleyişini dikkate almalıdır.  Kaliteli ve etkin eğitim anlayışıyla hareket eden Etkin Eğitim Kurumları, öğrencilerinin başarılarını daima artırmak ve hedeflerine hep bir adım daha yakın olmaları için destek olmaktadır. Doğru analiz ile öğrencinin eksik konuları belirlenerek konuya hakimiyeti kaybolmadan  etüt çalışmaları sayesinde en kısa zamanda tamamlanması amaçlanır.  Bilgi birikimi yüksek mentörler ile birebir iletişim halinde olan öğrencilerin, bursluluk sınavlarında üstün başarı gösterme oranları yüksektir. Bursluluk sınav sürecinde öğrencinin yaşayacağı her türlü stres ve kaygıyı azaltma konusunda deneyimli rehberlik servisimiz hizmet vermektedir.

Etkin Eğitim Kurumları, uzman ve bilgi birikimi yüksek kadrosu ile öğrencinin tüm eksiklerini ve ihtiyaç duyduğu tüm dersleri ile yardımcı olmaktadır. Kurumumuzda yapılan bursluluk sınavları ile öğrencilerimizin başarıları değerlendirilir, eksik olduğu konular tespit edilir ve sonrasında bu eksikleri gidermek amacıyla çalışmalara başlanarak, öğrencilere özel olarak çalışma programları hazırlanır.  Eskişehir bursluluk sınavları hakkında detaylı bilgiye iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

  • İNSAN KAYNAKLARI

    Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

  • EKİBİMİZE KATILIN