Etkin Eğitim
SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İlgili birim en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Etkin Eğitim Kurumları

BLOG

Eskişehir Sınava Hazırlık Kursları | Blog | Etkin Eğitim Kurumları

Eskişehir Sınava Hazırlık Kursları

Eskişehir sınava hazırlık kursları, okul derslerine ve öğrencinin bireysel çalışmalarına destek vererek LGS, TYT ve AYT sürecinin eksiksiz tamamlanmasına yardımcı olan kurslardır. Öğrencilerin eksiklerinin tespit edildiği bu kurslarda bu eksiklikler doğrultusunda nitelikli ve verimli çalışma programları uygulanmaktadır.  Eskişehir sınava hazırlık kursları uzman kadro eşliğinde yürütülen etüt, ödev tamamlama ve soru çözüm dersleriyle ilerleyen, her öğrenciyle birebir ilgilenerek eksik kaldığı konuları tekrar etmelerinde yardımcı olan programdır. 

Eskişehir Etkin Eğitim Kurumlarında LGS, TYT ve AYT hazırlık çalışmaları bulunmaktadır. Öğrencilerin okul derslerinin yanı sıra sınava hazırlıkta da büyük destekçisi olan kurslarımız, öğrencilerini sınava tam anlamıyla hazırlayan kalitede kurs programları uygulamaktadır. 

Öğrencinin eksik olduğu konuları pekiştirmek, özgüvenini ve motivasyonunu artırmak için deneyimli öğretmenlerimiz ile gözle görülür bir ilerleme kat edilir. Sınav sürecinin stresi öğrencinin gerilemesine, planlı ve verimli çalışmasına engel olabilir. Bu olağan bir durumdur. Öğrencinin sınav süreciyle sağlıklı bir şekilde başa çıkabilmesi için bir mentör eşliğinde bu sürecin rahatlıkla atlatılması sağlanır. Öğrenciye ayrılmış rehberlik saatleri içerisinde öğrencinin herhangi bir problemi veya eksik hissettiği konular hakkında konuşulur, haftalık çalışma programı ve soru çözümleri ile başarısı haftalık olarak takip edilir ve raporlanır.  

Eskişehir sınava hazırlıkta öğrencinin kurum dışındaki bireysel çalışmalarının daha verimli ve planlı geçmesi için her ay veli ile birebir görüşülür. Eğitim sürecinde öğrenciye sadece harçlık ve yardımcı kaynak sağlanarak destek olmanın yeterli olmadığı, psikolojik açıdan da destek verilmesi gerektiği veliye açıklanır. Aylık yapılan veli görüşmelerinde mentörler tarafından veliler yönlendirilir. Sınav döneminden sonra, sonuçların açıklanıp tercih döneminin geldiği süreçte mesleki rehberlik faaliyetleri ile öğrencileri nasıl ve ne şekilde tercih yapmaları gerektiği konusunda yönlendirirler.  

Eskişehir Etkin Eğitim Kurumları, uzman ve bilgi birikimi yüksek kadrosu ile öğrencinin tüm eksiklerini ve ihtiyaç duyduğu tüm dersleri ile yardımcı olmaktadır.  Eskişehir sınava hazırlık kursları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim adreslerimize göz atabilirsiniz.

  • İNSAN KAYNAKLARI

    Etkin Eğitim Kurumları en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek, Etkin olmaktan mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefler. Etkin Eğitim Kurumları olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm kurumlarımız için web sayfamız insan kaynakları formunu doldurmanız yeterlidir.

  • EKİBİMİZE KATILIN