Etkin Eğitim Kurumları
Etkin Eğitim Kurumları

9.

Sınıf

Dokuzuncu sınıf programlarımız, yoğun bir sekizinci sınıf sınav hazırlık sezonundan yorgun olarak çıkmış olan öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, sosyal aktivite ve organizasyonlarla desteklenmiş, lise dönemine yumuşak geçiş paket sistemlerinden meydana gelmektedir. Lise döneminin ilk basamağı olan dokuzuncu sınıf sezonu, öğrencinin üniversite sınavının temelini atacağı, derslerin farklılaştığı ve çeşitlendiği, hem aile hem öğrenci için zor bir zaman dilimidir. Bunun için ortaokuldan liseye geçiş döneminin çok iyi konsolide ve kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu geçiş sürecinde sıkıntı yaşayan öğrencilerimizin akademik hayatlarını toparlaması güçleşmektedir. Öğrencimizin akademik olarak altyapısını güçlendirmekle birlikte, bu geçiş sürecinde moral ve motivasyonunu da zirvede tutması çok önem arz etmektedir. İşte tüm bunların düşünüldüğü özel programlarımız tamamen bu perspektif çerçevesinde organize edilmiştir. 

Dokuzuncu sınıf, üniversite sınavının temel basamağı olarak değerlendirilmektedir. Bu düşünceyle sınav altyapısını oluşturma, sağlam bir temel atma ve okul başarısını artırma, test teknikleriyle soru çözümlerine odaklanma, tüm bunları yaparken eksik kalan veya anlaşılmayan konularda ek çalışmalar ile bunları giderme dokuzuncu sınıftaki eğitim felsefemizi çerçevelendirmektedir.  

Öğrencinin her zaman yanında olmaya özen gösterilen ve veli görüşmeleri ile ailenin de sisteme dahil edildiği dokuzuncu sınıflarımız için ihtiyacınız olan size uygun bir modülümüzü tercih edebilirsiniz.

Etkin Eğitim Kurumları

Modüllerimiz

Etkin Eğitim Kurumları
Etkin Eğitim Kurumları

Tekniklerimiz

Etkin Eğitim Kurumları

Sizi Arayalım

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız

Bize Ulaşın

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Konu
Mesajınız